Elazığ Gençlik Merkezi Korosu Sahne Aldı

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi bünyesinde yürütülen çalışmalar da ses eğitimi alan gençlerimizin oluşturduğu Koro, ilk sahne programını gerçekleştirdi.

Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilen programa İl Müdürü Abdulsamet Eren, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtük ve davetlilerin yer aldığı programda, Gençlik Merkezi Korosu büyük beğeni topladı. Paydaş kurumumuz olan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi tarafından gönderilen Usta Öğretici Uğur Kıstak şefliğinde oluşturulan Koro Harput Musikisi ile ilk gösterimini tamamladı.

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; Emek veren hocamıza ve Koro da yer alan bütün ekibe teşekkür ediyorum. Gençlik Koromuzun çalışmalarını yakından takip ediyorum, akabinde bir Halk Oyunları ekibimizde yetişiyor. Tabi bunların gelişmesinde katkıları olan Gençlerimiz ve Çocuklarımız için yaptığımız çalışmalar da birlikte hareke ettiğimiz İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz nezdinde Fevzi Gürtürk ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar’a desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu Koro’nun gelişmesinde ve sahne almasında emekleri olan Uğur Kıstak hocamıza ve ekibine ayrıca teşekkür ediyor, nice güzel etkinliklerde sahne alması temennisiyle başarılar diliyorum, dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.