Prof. Dr. Selami Serhatlıoğlu Su Gözü Köyünde Toprağa Verildi

Fırat Üniversitesi Hastanesi Radyoloji Anabilim dalı bölümünden emekli Öğretim Üyesi olan ve Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesinde Görev yapan Prof. Dr. Selami Serhatlıoğlu, uzun süredir tedavi gördüğü rahatsızlığı sebebiyle dün akşam saatlerinde Malatya Turgut ÖZAL Tıp fakültesi hastanesi yoğun bakımında vefat etti.

Cenazeye katılan Fırat Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet TURGUT ve Tunceli Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İPEK, Prof. Dr. Selami SERHATLIOĞLU’NUN ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi.

Merhum Prof. Dr. Selami Serhatlıoğlu’nun oğlu Dr. Murat SERHATLIOĞLU’DA cenazeye katılan herkese teşekkür ederek dualarını eksik etmemelerini istedi.

Merhum SERHATLIOĞLU’NUN Cenaze töreninde Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan KAYGUSUZ, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin GÜRGÖZE, Üniversite Dekanları, hastane doktor ve çalışanlarının yanı sıra çok sayıda seveni de hazır bulundu.

SERHATLIOĞLU’NUN Cenaze namazı Doğu kent camiinde kılınarak su gözü köyünde toprağa verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.