Kitaplara Yolculuk isimli proje kapsamında Milli Eğitim Müdürü minik öğrencilere kitap okudu

Elazığ Atatürk Anaokulu tarafından yürütülen Kitaplara Yolculuk isimli proje kapsamında Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk minik öğrencilere kitap okudu.

Atatürk Anaokulu Müdür Yardımcısı Fatma Şahinoğlu’nun yürütücülüğünde Türkiye’de 10 ilde aynı anda ortak olarak sürdürülen proje ile çocukların kitaplara olan ilgisini arttırmak hedefleniyor.

Atatürk Anaokulu Müdürü Hediye Tuncer ve Müdür Yardımcısı Fatma Şahinoğlu ile birlikte sınıfları ziyaret ederek minik öğrencilere kitap okuyan Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ile öğrenciler arasında gülümseten anlar yaşandı.

Okuduğu masala çocuklarımızın da eşlik etmesini sağlayan Müdür Gürtürk, masalın belirli yerlerinde çocukların da masala yorumlarıyla katılımlarını sağladı.

Kitaplara Yolculuk Projesine velilerimizin de katılımı sağlanarak çocuklara kitap okumaları sağlandı. Hatta bu kapsamda velisine en çok kitap okutan öğrencilere bir de ödül verildi.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk Elazığ Her Yerde okuyor projesi kapsamında daha önce de velilerimizi okumaya teşvik ettiklerini ifade ederek, anaokulu öğrencilerinin bu projeyle veli motivasyonunu daha da yükselteceğine inandığını ifade ederek, Okul Müdürü Hediye Tuncer ve Proje Yürütücüsü Fatma Şahinoğlu’na teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.