Trad-Dicle Fırat şubesi tarafından VIII. Anadolu Anestezi günleri sempozyumu düzenlendi.

Fırat Üniversitesi Hastanesi konferans salonunda Türk anesteziyoloji ve reanimasyon derneği Trad-Dicle Fırat şubesi tarafından VIII. Anadolu Anestezi günleri sempozyumu düzenlendi.

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Başkanı Prof. Dr. Meral KANBAK, VIII. Anestezi günleri sempozyumunu Fırat Üniversitesi hastanesiyle Düzenlemekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi, KANBAK, Bugün Anestezinin olmazsa olmazı olan monitarizasyonu haline gelen hasta başı Ultrason konusunu katılımcı meslektaşlarıyla paylaştıklarını dile getirdi.

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Başkanı Prof. Dr. Meral KANBAK, Sempozyumda emeği geçen herkese teşekkür etti. Özellikle Fırat Üniversitesi Hastanesine verdikleri destek için teşekkür eden KANBAK, bu oturumların bu panellerin tüm katılımcılar için çok değerli olduğunu ve ilerisi için de ışık tutacağına inandığını söyledi.

Üniversitesi Hastanesi 6.kat Konferans salonunda çeşitli illerden katılan bilim adamlarının çok sayıda bildiri sunduğu Sempozyuma, Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. İsmail DEMİREL, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Azize Beştaş’ın yansıra il dışından gelen birçok dernek üyesinde katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.