18 Aralık Dünya Sağlık İdarecileri Günü

18 Aralık Dünya Sağlık İdarecileri günü nedeniyle Fırat Üniversitesi Hastanesi Başmüdürü İlyas TÜRK bir basın açıklaması yayınladı

İlyas Türk şunları söyledi; “Mensubu olduğum ve bu alanda çalıştığım için büyük bir onur duyduğum 18 Aralık Sağlık Yöneticileri gününü kutlarım.

Sağlık yöneticileri, devlet ile vatandaş arasında köprü olmanın yanı sıra devletin şefkatini, merhametini ve güvenini de simgelemektedir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır sözünü düstur alarak görevlerini icra eden sağlık idarecileri, tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan pandemi sürecinde, vatandaşlarımızın en iyi, en kaliteli sağlık hizmeti alması için fedakârca çalışmıştır. Sağlık idarecileri söz konusu çalışmaları ile pandemi sürecinin etkili bir şekilde yönetilmesinde kilit noktada yer almıştır.

Bu duygu ve düşünceler ışığında başta hastanemizin sağlık idarecileri olmak üzere yurdumuzun dört bir köşesinde milletimizin yararı için fedakârca çalışan tüm sağlık yöneticilerinin 18 Aralık sağlık yöneticileri gününü tekrar kutlar başarılar dilerim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.