Elazığ TSO Akademi Yaz Seminerleri Başlıyor…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Harput Ajans ve Mindturtle Danışmanlık Platformu güçlerini Elazığ ve bölge işletmeleri için birleştirdi. “Elazığ TSO Akademi Yaz Seminerleri” birbirini tamamlayan 10 eğitimlik bir seriyle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile buluşuyor.

Üye Odaklı, Katılımcı ve Sürdürülebilir Çalışma Modeli

Elazığ Ticaret ve Sanayi liderliğinde Elazığ TSO Akademi sırasıyla üyelerimiz, şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz nezdinde önde gelen eğitim, gelişim, öğrenme ve dönüşüm iş ortaklarından biri olmayı hedef edinmiştir. Bu kapsamda, sağlam ve sürdürülebilir bir altyapı oluşturmak adına derinlemesine literatür taraması yapılmış, üyelerin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya yönelik anket çalışması gerçekleştirilmiş ve birçok eğitim ve danışmanlık paydaşı ile görüşülerek bilgi ve deneyimler bir araya getirilmiştir. Çalışmalar sonunda üye beklentilerinin sürdürülebilir bir biçimde karşılanması için Elazığ TSO Akademi Gelişim Modeli hayata geçirilmiş ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın tüm paydaşlarına yönelik 9 Gelişim Merkezi tasarımlanmıştır.

Yerel İhtiyaçlara Duyarlı, Ülke ve Dünya En İyi Uygulamalarına Hakim Stratejik Ortaklar

Elazığ TSO Akademi’nin yeni hizmet modeli hayata geçirilebilmek adına yerel doku, ihtiyaç ve beklentilerini iyi bilen Harput Ajans ve hem ülke hem de dünya çapında yeni nesil eğitim ve danışmanlık uygulamalarına hakim Mindturtle Danışmanlık Platformu bu yeni dönemin stratejik ortakları olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.