HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı Ferit Çeliköz Oldu

HÜDA PAR Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı görevinde değişik yapıldı. HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı Nevzat Demir, ilçe başkanlığı görevini Ferit Çeliköz’e devretti.

İlçe başkanlığı görevini gururla taşıdığını ifade eden Nevzat Demir, “bugün itibari ile görevimi Ferit Çeliköz’e devrettim. Bugüne kadar teşkilatımız ile birlikte başarı bir çalışma yürüttüğüme inanıyorum. Yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızı, halkımızın sorunlarını, sıkıntılarını ve taleplerini il başkanlığımıza sunarak çözümüne katkı sunduk. Yaptığımız her hizmetin karşılığı şanı yüce rabbimizden bekledik ve çalışmalarımızı azimle sürdürdük. Ferit Çeliköz başkanımız, çalışmalarımızı bıraktığımız yerden daha yükseğe çıkaracaktır inşallah. Kendisine başarılar diler, ilimize hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi

HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanlığını devralan Ferit Çeliköz ise, “şahsımı ilçe başkanlığı görevine layık gören başta İl Başkanımız Yasin Kavaklı’ya, İlçe Başkanı Nevzat Demir’e ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ederim. İlçe başkanlığı vazifesinin ve sorumluklarımın farkında olarak çalışacağım. Halkımızın yanında olmayı ve hizmet etmeyi bir görev bilerek çalışmalarımızı şekillendireceğiz. Allah bizleri mahcup etmesin, hayırlara vesile kılsın ve bizi yardımsız bırakmasın.” temennisinde bulundu.

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı yaptığı açıklamada; ilçe başkanlığı görevini başarılı bir şekilde sürdüren Nevzat demir başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine minnettarız. Görev değişiklikleri bir ihtiyaçtır. Nevzat Demir başkanımız artık İl yönetimiz ile birlikte çalışmalarını ve hizmetlerini sürdürecektir.

İlçe başkanlığı görevini devralan Ferit Çeliköz kardeşimiz, il başkanlığının desteğini yanında görecek ve hissedecektir. Genç ve dinamik olması ilçe teşkilatımıza yeni bir heyecan getireceğine inanıyorum. Başarılı çalışmalara imza atacaktır. Partimiz ile birlikte çalışmak isteyen halkımıza çok kısa sürede ulaşacağına inancım tamdır. Teşkilatımıza ve ilimize hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyor, başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.