TÜBİTAK BAŞKANI PROF. DR. MANDAL’DAN İPEK YOLU ULUSLARARASI ÇOCUK VE GENÇLİK ÇALIŞMALARI MERKEZİ’NE ZİYARET

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’ni ziyaret ederek gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bildi aldı.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal’ın İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’ni ziyaretinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş yürütülen faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu.

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nin gerçekleştirdiği çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi alan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Mandal, 2021 TEKNOFEST Yarışmasında derece alan İpek Yolu Roket takımını elde ettiği başarıdan dolayı tebrik etti.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Mandal, ziyarette yaptığı açıklamada, Elazığ İl Özel İdaresi’nin TÜBİTAK tarafından desteklenen iki merkeze sahip olduğuna dikkat çekerek, “Elazığ İl Özel İdaresi’nin İpek Yolu Gençlik Merkezi ile Elazığ Bilim Merkezi gibi TÜBİTAK tarafından desteklenen iki ana merkeze sahip olmasından büyük bir memnuniyet duydum. Her iki merkezde de gençlerimiz ve çocuklarımız güzel çalışmalar gerçekleştiriyorlar. Sizleri tebrik ediyorum. “değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.